uudised header 1130x300

Eesti keeles rus fin eng

Eesti Toidumess - Sööma! toimumise aeg ja koht

Reede ja laupäev, 4.-5. mai 2018, Tallinna Lauluväljak, kell 11-20, sissepääs tasuta

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Uudised & teated

Aquaphor esitleb: parima kvaliteediga vesi nii joomiseks kui toiduvalmistamiseks

Hea uudis kõigile korteri-, maja-, suvila- ja kontoriomanikele, samuti nii HoReCa kui ka erinevate tööstusetteveõtete otsustajatele: kui probleemiks on katlakivi, lubjasete, liigne raud või kui on vajadus puhastada vett keemilistest ja bioloogilistest saasteainetest ning raskmetalliidest, siis Aquaphori kaasaegsed ja kompaktsed veepuhastuslahendused võimaldavad säästa raha ning toota täiesti puhast vett.

Aquaphor osaleb Eesti Toidumessil - Sööma! HoReCa alas Puhta vee tänaval ja pakub kõigile tasuta puhast vett! 

Puhas ja ohutu vesi = korras seadmed ja parem tervis!

Aquaphor on üks maailma juhtivatest veepuhastusseadmete tootjatest, kelle kaks Eestis asuvat filtrite tehast on suurimad ja kaasaegsemad kogu Euroopas. Kiire logistika, hea hind ning tehniline tugi tagavad raha kokkuhoiu ja professionaalse tulemuse kõikidele, kes vajavad puhast joogivett.

Puhas vesi. Veefilterkannud, veefiltrid, joogivee mitmeastmelised puhastussüsteemid- ja automaadid, pöördosmoossüsteemid,   vee pehmendus- ja rauaeemaldusseaded tagavad teile väga hea kvaliteediga vee. Vee puhastamise tulemusena joote parema maitsega vett ning säästate vee kuumutamise ja torustiku hoolduse arvelt. Enam ei teki roosteplekke sanitaartehnikale ega katlakivi olmetehnikale, pesu on valget värvi ja vesi on meeldiva lõhna ja tervisliku konsistentsiga.

Tööstuslikud pöördosmoossüsteemid 125 kuni 3000 l/tunnis. Suure tootlikusega, üliökonoomse heitvee hulgaga. Profilahendused nii toiduainetetööstusele, põllumajandusele, farmaatsia- ja meditsiintööstusele, teenindus- ja tööstusettevõtetele,  riigiasutusetele.

Kokkuhoid. Veepuhastusseadmete tippklassi kuuluvad veepuhastussüsteemid on kompaksed, töökindlad ja säästlikud, neid on lihtne paigaldada ja odav hooldada. Suur kokkuhoid kemkaalide pealt, küttesääst kuni 15%. Üks täislahendus kõikidele veeprobleemidele.

Uue põlvkonna tehnoloogial ja maailma tippklassi kuuluvad Aquaphori veefilterpuhastid teevad oma töö korralikult ja väga mõistliku hinnaga.

Lisainfo: www.aquaphor.com 

Aquaphor_-_DSC_1437.JPG