uudised header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Reede ja laupäev, 3.-4. mai 2019, Tallinna Lauluväljak, kell 11-20, sissepääs tasuta

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Uudised & teated

Miks on Eesti Toidumessile - Sööma! sissepääs tasuta?

Seda on Eesti Toidumessi korraldajatelt küsitud väga palju kordi, sest ahvatlus Tallinna Lauluväljakul väravad sulgeda ja piletiraha küsida on suur ja tehniliselt lihtne.

Eesti Toidumessi korraldajate soov on, et igasugusele toiduinfole oleks ligipääs kogu rahvale tasuta, ole siis ärimees, suurpere või hetkel töötu. Inimeste sotsiaalsed staatused ja majanduslik võimekus muutuvad ajas niikuinii ja pole ühtegi omakasupüüdmatut põhjust kedagi piletirahaga toiduinfost eemal hoida.

Tasuta sissepääs muudab suursündmuse korraldamise selle tegijatele tõsiseks majandusriskiks, aga põnevaks väljakutseks, kuid kaup on aus: piletiraha, mis külastajate taskusse 100% alles jääb, jääbki sinna omaks või ärikülastaja puhul ettevõtte tarbeks või antakse kohapeal eksponentidele kelle osalustasust messi korraldamise kulud kaetaksegi. Lisaväärtusena saabub kordades rohkem toiduhuvilist publikut, mis ongi messi korraldamise eesmärk, sest toitu tarbib ju igaüks! Arusaadavalt ei ole selline "ärimudel" korraldajale tulutoov, aga see ei olegi Eesti Toidumessi - Sööma! tegijate eesmärk. Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul - kõik Sööma!

Postimees: "Toidumessil jäeti sülelapsega ema ukse taha"