uudised header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Reede ja laupäev, 3.-4. mai 2019, Tallinna Lauluväljak, kell 11-20, sissepääs tasuta

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Uudised & teated

Wolt - toidunautlejate elustiiliäpp

Wolt esineb Toiduliidu laval laupäeval kell 11.30.

Wolt on lihtsaim viis toidu avastamiseks ning tellimiseks enda linnas. Toidumessil võimaldab Wolt food truck’idest kiirelt ja lihtsalt toitu tellida, et külalistel jääks võimalikult palju aega tutvuda messi meluga.

Külastajaterohketel festivalidel on tihtipeale palju toidupakkujaid ning ka sama palju inimesi, kes soovivad hõrgutisi proovida. Wolt pakub lahenduse pikkadele järjekordadele ja avab uksed mõnusale dialoogile järjekorravabas olustikus. Toidumessil on võimalus äpi kaudu tellida parimad palad kaasa ilma järjekorras seismata, nii saab külastaja toidule järele minna siis, kui parimad palad on juba valmis. Sel puhul jääb festivalil rohkem aega põnevates loengutes osalemiseks ja uute suhete sõlmimiseks.

Kõigest kaheksa kuud Tallinnas tegutsenud Wolt on muutunud paljude inimeste igapäevaseks kaaslaseks just oma multifunktsionaalsuse poolest. Lõunasöögi saab tellida restoranilauada ette, argipäevaõhtutel on mugav esitada kaasaostmistellimus ja koduteel lemmiktoit kiirelt peale võtta ning nädalavahetusel on jällegi populaarsem kohaleveo valik. Sealjuures kasutades erinevaid transpordivahendeid, kuidas kliendini jõuda – auto, mopeedi, jalgratta või hoopis robotiga. Wolt on elustiiliäpp, mis on alati olemas ning alati lähedal.

Äppi avades jääb silma tohutu hulk restorane - nimelt on Wolti koondunud üle 120 toidukoha Tallinnas. Selleks, et me teaks, milline toit on kõige populaarsem või näiteks millisele toidugrupile peaks veel rõhku panema, töötab Wolt peakontoris Helsinkis mitmekümnepealine arendajate meeskond. Neil on täpne ülevaade kasutajate käitumis- ja söömisharjumustest ning ka muu paeluv statistika, mille abil saab muuta paremaks kogu toidumaastiku Tallinnas.

Tule leia meid Toidumessilt ja vaata kuidas äpp töötab! Lisainfo: www.wolt.com 

Wolt.png