korraldajad header 1130x300

Eesti keeles rus fin eng

Eesti Toidumess - Sööma! toimumise aeg ja koht

Reede ja laupäev, 5.-6. mai 2017, Tallinna Lauluväljak, kell 11-18, sissepääs tasuta

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Korraldajad

Eesti Toidumessi korraldajad teevad kõik selleks, et mess oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Eesti suurima toidusündmuse korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@toidumess.ee

Angelica Udeküll

Angelica Udeküll - messi peakorraldaja ja kõneisik

angelica@toidumess.ee
Valdkond: kulinaarne üldkorraldus


Auris Ratsep

Auris Rätsep - messi peakorraldaja ja kõneisik

504 3000, auris@toidumess.ee
Valdkond: tehniline üldkorraldus


Sven Rosenstok

Sven Rosenstok

510 0012, sven@toidumess.ee
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Peep Saaren

Peep Saaren

5629 3603, peep@toidumess.ee
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Reet Sink

Reet Sink

505 8300, reet@toidumess.ee
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Lembi Ruubel

Lembi Ruubel

507 4515, lembi@toidumess.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud, lavade programmijuht


Erkki Laidinen

Erkki Laidinen

551 5976, erkki@toidumess.ee
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Leena Laidinen

Leena Laidinen

5850 9429, leena@toidumess.ee
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Riina Rist

Riina Rist

513 2627, riina@toidumess.ee
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


 Jaanus Vernik

Jaanus Vernik

504 4386, jaanus@toidumess.ee
Valdkond: Valdkond: eksponentide osaluslepingud

Marika Murumaa

Marika Murumaa

507 4910, marika@toidumess.ee
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Jaanus Polli

Jaanus Polli

5553 6766, jaanus@toidumess.ee
Valdkond: programmikorraldus


Aivo Halanurm

Aivo Halanurm

515 7507, parkla@toidumess.ee 
Valdkond: eksponentide parkimiskorraldus


Katrin Halanurm

Katrin Halanurm

parkla@toidumess.ee
Valdkond: eksponentide parkimiskorraldus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

517 7974, urmas@toidumess.ee
Valdkond: Messiraadio saatejuht


Sulo Särkinen

Sulo Särkinen

5695 5075, sulo@toidumess.ee
Valdkond: programmikorraldus


Tarmo Annus

Tarmo Annus

5345 6893, tarmo@koduhaldus.ee
Valdkond: heakord


Krista Kalmus

566 54735, krista@toidumess.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Merle Truubon

5564 8882, merle@eestimessid.ee 
Valdkond: Vello Vaheri rekordiürituse projektijuht


Aveli Sukles

Aveli Sukles

507 7454, aveli@toidumess.ee
Valdkond: backstage


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@toidumess.ee, veeb@eestimessid.ee 
Valdkond: veebitoimetus


Siim Magi

Siim Mägi

507 7187, siim@eestimessid.ee 
Valdkond: turundus


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@toidumess.ee
Valdkond: elektrivarustus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee
Valdkond: telesaate toimetaja ja saatejuht


Kätlin Klemmer

Kätlin Klemmer

512 4824, katlin@eestimessid.ee
Valdkond: kommunikatsioon


Kutt Niinepuu

Kutt Niinepuu

502 4633, kutt@toidumess.ee
Valdkond: web ja disain


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep

5656 0202, arved@eestimessid.ee
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Druzba
Druzba agentuur

www.druzba.ee 
Valdkond: turundus ja venekeelne kommunikatsioon


Eesti Toidumess MTÜ

Registrikood: 80359790

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2c, 11415 Tallinn
Postiaadress: pk 417, 10504 Tallinn
Külastusaadress: Peterburi tee 2c / Ülemiste 3A, II korpus, 1. korrus, 11415 Tallinn
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee