Sööma!

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Reede ja laupäev, 3.-4. mai 2019, Tallinna Lauluväljak, kell 11-20, sissepääs tasuta

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Korraldajad

Eesti Toidumessi korraldajad teevad kõik selleks, et mess oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Eesti suurima toidusündmuse korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@toidumess.ee

Angelica Udeküll

Angelica Udeküll - patroon ja kõneisik

angelica@eestimessid.ee 


Lembi Ruubel

Lembi Ruubel

507 4515, lembi@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja programm


Lisette Vinter copy.jpeg

Lisette Vinter

520 3274, lisette@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja Nutikas Toidufoto www.toidufotokool.ee 


Erkki Laidinen

Erkki Laidinen

551 5976, erkki@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Leena Laidinen

Leena Laidinen

5850 9429, leena@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


9668Sven Tupits ( Fotogeen.com ) copy.jpg

Tarmo Kiudorv

5552 2552, tarmo@eestimesssid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja Eesti Suvekokteil konkurss


Krista Kalmus

Krista Kalmus

566 54735, krista@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja Eesti Toidumeistrite Võistlused


Reet Sink

Reet Sink

505 8300, reet@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Riina Rist

Riina Rist

513 2627, riina@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud messi mängumaal


Jaanus Vernik

Jaanus Vernik

504 4386, jaanus@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Jane Annus copy.jpg

Jane Annus

5342 8843, parkla@toidumess.ee 
Valdkond: eksponentide parkimine


Tarmo Annus

Tarmo Annus

5345 6893, tarmo@ordu.ee 
Valdkond: heakord


Aveli Sukles

Aveli Sukles

aveli@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


9638Sven Tupits ( Fotogeen.com ) copy.jpg

Mai Kartau

mai@eestimessid.ee 
Valdkond: eriprojektid


Merle Truubon

Merle Truubon

merle@eestimessid.ee 
Valdkond: eriprojektid


Urmas Salmu

Urmas Salmu

urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: messiraadio


Ülar Palm

Ülar Palm

513 1540, palm@eestimessid.ee 
Valdkond: programmi (artistid)


Sulo-Sarkinen.jpg

Sulo Särkinen

5308 8495, sulo@eestimessid.ee 
Valdkond: programmi (artistid)


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@toidumess.ee
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: turundus


Grete Kägo.jpeg

Grete Kägo

5348 6402, grete@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee
Valdkond: TV produktsioon


Raivo Teeäär

Raivo Teeäär

raivo@eestimessid.ee 
Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep - Eesti messid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestimessid.ee
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Katrin Halanurm.jpg

Katrin Halanurm - Eesti messid OÜ tegevjuht

525 9195, katrin@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja üldkorraldus


Auris Rätsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Druzba

Druzba agentuur

www.druzba.ee 
Valdkond: turundus ja venekeelne kommunikatsioon


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee


Eesti Toidumess MTÜ

Registrikood: 80359790

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 


Korralduspartnerid 

Tallinna Lauluväljak SA

Heli Kuuse
heli@lauluvaljak.ee, www.lauluvaljak.ee 
Valdkond: Eesti Toidumess - Sööma! projektijuht

Aivar Ärm

elekter@eestimessid.ee
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)

Sena Hooldus OÜ

info@sena.ee, www.senahooldus.ee 
Valdkond: Eesti Toidumess - Sööma! heakorrapartner