uudised header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Tere tulemast DecoArtis elustiili lounge’i!

DecoArtis esineb Toiduliidu laval reedel kell 15.30

Mida aeg edasi, seda rohkem hindavad nii tipp- kui kodukokad üha rohkem toidu kvaliteeti ja selle looduslähedust ning stiilset serveerimist. Lisaks maitsvale ja kaunilt serveeritud toidule on mõnusa meelolu loomiseks olulised ka lauanõud ja muu atribuutika. Kõik see kokku moodustab tervikliku kogemuse täiuslikuks toidunautlemiseks. Restoranidele on stiilsed lauanõud ka üheks eristumise võimaluseks ja klientides vau-efekti tekitamiseks. Elustiilitooted on saanud loomulikuks osaks meie igapäevaelus ja nii ka köögis.

DecoArtise tooted sobivad igapäevaseks kasutamiseks, peolaudade kaunistamiseks, sisekujunduselementideks, meeliköitvaks üllatuseks, kingituseks või muils otstarbeks, mis tekitab stiili, disaini, funktsionaalsust ja kvaliteeti hindavas tarbijas head tunnet. Meie laias tootevalikus on põnevaid ideid nii B2B kliendile, HoReCa sektorile kui ka erakliendile.

Ootame Teid Eesti Toidumessile Alcoscan messihalli 3. korrusele DecoArtis elustiili lounge’i nautima esmakordselt Eestis suurüritustel Rogaška Crystal käsitöökristallist klaasidest pakutavaid kokteile ja suurepäraseid serveeringuid auhindadega pärjatud Nambé tarvikutelt. Lisainfo: www.decoartis.ee

DecoArtis on Eesti Toidumessi eksponent, elustiili lounge'i asukohaga Alcoscan messihalli 3. korrusel.

4 copy.jpg

3 copy.jpg

1 copy.jpg